Університет Туган-Барановського інформує: Радіодиктант національної єдності

Університет Туган-Барановського інформує: 27 жовтня відзначається День української писемності та мови і на честь цієї дати проводиться Радіодиктант національної єдності.

Пряма трансляція Радіодиктанту почнеться 27 жовтня об 11:00.

Дивитися відео прямої трансляції Радіодиктанту можна:

Перевірити свої знання можна як в Україні, так і поза її межами. До участі у радіодиктанті також долучаються військові.

Хто пише та хто читає текст Радіодиктанту у 2023 році?

• Текст “Дороги України” написала письменниця та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко.
  • Читатиме диктант актор театру та кіно Олексій Гнатковський.

Коли оприлюднять текст Радіодиктанту?

Текст Радіодиктанту оприлюднюють після того, як його учасники надішлють свої роботи на перевірку. Їх можна надіслати поштою або на e-mail:

• паперові листи приймають на адресу Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26; важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 29 жовтня.
  • або сфотографуйте чи відскануйте текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) і надішліть його на rd@suspilne.media; листи приймаються до 11:00 30 жовтня.

Про що Радіодиктант у 2023 році?