Візит команди проєкту Erasmus+ Jean Monnet Modules Університету Туган-Барановського до Естонської школи бізнесу, м. Таллінн, Естонія

Представники Університету Туган-Барановського відвідали Естонську школу бізнесу (м. Таллінн, Естонія) у межах реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Modules «Європейські цінності: сталий розвиток, економічна безпека та цивілізаційні імперативи» (101127413 – EVSDESCI). Навчальний візит відбувся у межах підготовчого етапу робочого плану реалізації проєкту.

У ході візиту відбулась зустріч представників Університету Туган-Барановського професорів Університету Туган-Барановського Оксани Чернеги, Тетяни Кожухової, Ганни Горіної, Юлії Бочарової з ректором школи, професором Меелісом Кітсінгом. Заснована у 1988 році, Естонська школа бізнесу є найстарішим приватним бізнес-університетом у Балтії. Школа має на меті надати ініціативним людям академічні знання, навички та цінності для успішного впровадження.

У ході візиту були обговорені питання щодо новітнього освітнього простору, сучасних методів та форм навчання, освітніх програм бакалаврського і магістерського рівнів, визначення перспективних напрямів подальшої співпраці.

У 2011 році EBS був першим естонським університетом, який заснував свою філію у Фінляндії. Метою EBS Helsinki Branch є надання фінським студентам можливості вивчати міжнародне ділове адміністрування шляхом сесійного навчання англійською мовою. EBS Helsinki розташований недалеко від центру міста в Domus Gaudium, Mechelininkatu 3C, 00100 Helsinki.