Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує: 70-річчя від дня народження Марі-Од Мюрай

У межах плану дій Центру європейської інтеграції, який створено в ДонНУЕТ відповідно до цілей та задач за грантовим проєктом “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”, у бібліотеці ДонНУЕТ відбулась презентація, присвячена 70 річчю від дня народження Марі-Од Мюрай (1954),французького прозаїка.

Марі-Од Мюрай – французька письменниця, автор понад 80 романів, повістей та оповідань для молоді. Почала писати із дванадцяти років. Закінчивши факультет сучасної літератури у Сорбонні, захистила диплом «Адаптація класичного роману для дитячої аудиторії». З 1980 року перекладає, адаптує та складає повісті для дорослих та дітей. У Франції щорічно продається близько 200 000 екз. книг Марі-Од Мюрай. Лауреат премії Х. К. Андерсена 2022 року.

70 років від дня народження Марі-Од Мюрай (