Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує: Борис Грінченко

В ДонНУЕТ відбулась презентація, присвячена 160 – річчю із дня народження Бориса Дмитровича Грінченко.

Борис Дмитрович Грінченко відомий український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист, громадсько-культурний діяч. Редактор низки українських періодичних видань, автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих, педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Обстоював поширення української мови в школі та в установах. Один із організаторів і керівників «Просвіти», активний член Братства тарасівців, співзасновник Української радикальної партії.

Грінченко Борис Дмитрович