Університет Туган-Барановського інформує: нова лекція від Ukraine Global Faculty

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Міжнародна освітня платформа Ukraine Global Faculty проведе онлайн лекцію професора, директора Центру підприємництва та інновацій у Труласьк бізнес-коледжі Університету Міссурі J. Scott Christianson «Chat GPT». 

Дата та час: 25 квітня о 19.00.

У цій лекції ви дізнаєтеся про захоплюючий світ Chat GPT, його ключові особливості та функції; розглянете підходи до створення правильного запиту для взаємодії з моделлю. Також спікер ознайомить з цікавими дослідженнями про вплив Chat GPT і подібних інструментів штучного інтелекту на продуктивність роботи. Крім того зможете почути думки спікера про вплив штучного інтелекту на майбутнє та поділитися своїми.

Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь! 

Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

  1. Scott Christianson – основні факти про його професійне життя:

Доцент кафедри менеджменту в Університеті Міссурі, де його інтереси зосереджені на впливі нових технологій на суспільство та геополітику. До вступу в коледж він був підприємцем із багаторічним досвідом у сфері технологій відеоконференцій, управління проєктами та інформаційними технологіями. Зараз він працює директором Центру підприємництва та інновацій коледжу, допомагаючи студентам перетворити їхні ідеї на прибуткові продукти та послуги.

Його поточні проєкти включають постійну співпрацю з колегами в Україні та Південній Африці для проведення курсів і семінарів з нових технологій для аудиторії по всьому світу.

Визнаний лідер у застосуванні новітніх технологій у навчальних програмах. Отримав нагороду «Лідерство в дистанційному навчанні» від Асоціації дистанційного навчання Міссурі та кілька нагород для викладачів від Коледжу бізнесу Труласке при Університеті Міссурі.

Заснував високотехнологічний бізнес і керував ним понад 20 років. Лідер у галузі відеоконференцзв’язку та бере активну участь у місцевих бізнес-спільнотах.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Тут новини і анонси. Приєднуйтесь!

 

 

221 разів прочитано