Університет Туган-Барановського запрошує на онлайн-лекцію від Ukraine Global Faculty

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію партнера, зареєстрованого патентного повіреного у Foley Hoag LLP (Boston, MA, USA), який входить до рейтингу Найкращих адвокатів Америки (патентне право), PhD, JD Alexander Akhiezer– «Patent Enforcement»

Дата та час: 23 квітня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

У цій лекції ви зможете дізнатися про стратегічне використання патентів як інструменту збереження частки ринку; структуру претензій; визначення різних типів порушень та потенційні засоби захисту від претензій щодо порушення патентів.

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/rfhor

Alexander Akhiezer – основні факти про його професійне життя:

Його практика зосереджена на нових технологіях, які потребують міждисциплінарного підходу. Він співпрацює з провідними університетами, стартап-компаніями, венчурними інвесторами та публічними компаніями з питань комерціалізації технологій, включаючи питання патентного захисту та ліцензування, а також управління життєвим циклом патентів, розробку портфелів ІВ та стратегій. Бере участь у корпоративних поглинаннях, розробці та веденні переговорів щодо портфельних ліцензійних угод, а також у підготовці висновків для консультування з питань порушення та дійсності патентних прав.

Отримав ступінь з теоретичної фізики в Харківському національному університеті. У 1992 році переїхав до США, де отримав другий ступінь бакалавра в Нью-Йоркському університеті за спеціальністю “Хімія” (1996), а потім ступінь PhD в Массачусетському технологічному інституті за спеціальністю “Фізична та комп’ютерна хімія” (2001). У 2007 році отримав ступінь доктора права (Juris Doctor) у Школі права Саффолкського університету в Бостоні.

З 2001 року працює в юридичній галузі, спеціалізуючись на інтелектуальній власності, насамперед патентному праві. Він є партнером Foley Hoag LLP, відомої бостонської юридичної фірми. Його власна практика зосереджена на наданні допомоги компаніям-початківцям у розробці портфелів ІВ.

Серед визначних нагород – отримання стипендії Пола та Дейзі Сороса для новоприбулих американців (1999) та включення до списку “Найкращих адвокатів Америки” (рецензоване видання та рейтингова компанія) у 2023 році.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

 

9 разів прочитано