Допомога в донорській програмі

Шановні студенти,
До нас звернулася Криворізька станція переливання крові за допомогою у дуже важливій справі – донорства для Збройних Сил України (ЗСУ). Ваша допомога може мати вирішальне значення для військових, які захищають нашу країну та борються за мир і безпеку.
В Україні існує постійна потреба у донорах крові та її компонентів для лікування поранених воїнів та інших пацієнтів. Збільшення числа донорів може значно полегшити цю ситуацію та допомогти врятувати життя багатьох людей.
Останнім часом ситуація складається критично, крові дуже не вистачає. Люди гинуть від нестачі крові.
Ми закликаємо вас зареєструватись як донори крові та регулярно віддавати кров на благо ЗСУ. Це не тільки важливий акт гуманності, але й шлях підтримки наших військових, які ризикують своїм життям, захищаючи нашу країну.
Ваш внесок може бути рішальним у найважчі моменти, коли лікарі зіткнуться з нестачею крові для невідкладних операцій або переливання. Донорство крові – це шлях підтримки українських військових, а також людей, які постраждали внаслідок війни та бойових дій.
Зрозуміло, що кожен має свої власні обставини та можливості, але будь-яка мала допомога може мати велике значення. Ваше участь у програмі донорства може врятувати життя та зробити величезний вплив на здоров’я тих, хто потребує допомоги.
Ми закликаємо вас долучитися до донорства, стати донором та залучити інших студентів до цієї благородної справи. Розповідайте про важливість донорства крові у своєму оточенні та допомагайте поширювати цю інформацію серед своїх друзів та сім’ї.
Дякуємо вам за увагу та розуміння, а також за вашу готовність допомогти. Разом ми можемо підтримати наших військових, які віддають найкращі роки свого життя заради нашої безпеки та миру.

ЩО ТРЕБА ЗРОБИТИ ПЕРЕД ЗДАЧЕЮ КРОВІ ТА ПІСЛЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Геолокація

364 разів прочитано