В Університеті Туган-Барановського відбулось засідання студентського наукового клубу «Європейський Союз у 21 столітті»

29 березня 2024 р. в Університеті Туган-Барановського відбулось чергове засідання студентського наукового клубу «Європейський Союз у 21 столітті», присвячене критеріям та програмам сертифікації сталого розвитку європейського готельного бізнесу. Під час засідання розглядались такі питання: переваги та проблеми сертифікації європейських готелів у сфері сталого розвитку, органи сертифікації та програми сертифікації сталого розвитку, політики Booking.com в сфері сталого розвитку, практичні приклади впровадження підходів до сталого розвитку в європейських готелях. Здобувачі вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Марія Ткаленко, Анастасія Науменко, Дар¢я Комаренко представили доповіді щодо впровадження готелями Італії, Польщі та України критеріїв у сфері сталого розвитку.

Засідання відбулось у режимі онлайн на платформі Microsoft Teams. Модератором засідання виступила Тетяна Кожухова, професор кафедри економіки та туризму Університету Туган-Барановського.

Діяльність клубу започатковано в межах реалізації проєкту «Європейські цінності: сталий розвиток, економічна безпека та цивілізаційні імперативи» 101127413 — EVSDESCI (програма Еразмус+ напрям Жан Моне), що фінансується Європейським Союзом.

Головною метою діяльності клубу є створення платформи для обміну знаннями між здобувачами вищої освіти та викладачами з найбільш актуальних питань у сфері європейської інтеграції, а також наукове консультування та наставництво студентів у питаннях, пов’язаних з європейською інтеграцією.

2 разів прочитано