Зі студентами ДонНУЕТ зустрілися представники місцевої влади міста (ФОТО)

Зі студентською молоддю Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського поспілкувалися заступниця директора департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради Світлана Головатюк і голова Молодіжного виконкому м. Кривого Рогу Ілля Лисоконь.

Обговорювались питання реалізації державної молодіжної політики у місті, виконання заходів Програми «Нова генерація Кривого Рогу», створення сприятливих умов для життєвого самовизначення й самореалізації молоді, розвитку громадської активності, фізичної культури і спорту, підвищення правової культури, творчих та інтелектуальних здібностей, утілення в життя найцікавіших молодіжних ініціатив, проєктів та програм.