Засідання Навчально-методичної ради ДонНУЕТ

У Донецькому національному університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 02 квітня о 10 годині відбудеться засідання Навчально-методичної ради. У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 11 від 11.03.2020 р., листа МОН України № 1/9-154 від 11.01.2020 р. та наказу в. о. ректора ДонНУЕТ № 62 від 12.03.2020 р. засідання буде проходити в он-лайн режимі по скайпу.

В  порядку денному заплановано розгляд наступних питань:

1. Про закріплення дисциплін за кафедрами, затвердження каталогу дисциплін Університету. (Доповідач: керівник навчального відділу Ляшенко О. С.)
  2. Про оновлення (коригування) методичного забезпечення дисциплін на 2020-2021 н. р. (Доповідач: перший проректор Никифоров Р.П.)
  3. Про результати проведення профорієнтаційної роботи у період з вересня 2019 по березень 2020 р. Напрямки роботи на 2020 р. (Доповідач: фахівець центру зв’язків з громадськістю та профорієнтації Шаповалова І.В.)
  4. Про виконання плану видань навчально-методичної літератури кафедрами Університету. Рекомендація до друку навчально-методичних видань кафедр. (Доповідач: керівник відділу інноваційних освітніх технологій Літус О.Є.)
  5. Про розгляд і рекомендацію до затвердження навчальних планів, на 2020-2021 н. р. (Доповідач: керівник навчального відділу Ляшенко О. С.)
  6. Про моніторинг готовності кафедр до проведення атестаційних екзаменів. (Доповідач: перший проректор Никифоров Р.П.)
  7. Різне.

Додатково на  засіданні можуть бути розглянуті позапланові питання,  ініційовані членами Навчально-методичної ради,  науково-педагогічними працівниками, адміністрацією Університету.

0 replies