Засідання Вченої ради Університету Туган-Барановського

Засідання № 1 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться

25 серпня о 10.30 в актовій залі Університету в очному форматі з дотриманням усіх карантинних вимог.

До порядку денного включено такі основні питання:

  1. Про затвердження навчального плану та графіка навчального процесу підготовки іноземних громадян до вступу до ЗВО на 2021-2022 н.р. – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.
  2. Про затвердження звіту щодо реалізації проєкту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.
  3. Про акредитацію спеціальностей та освітніх програм ДонНУЕТ – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.
  4. Звіт про роботу Вченої ради Університету за 2020-2021 н.р.– доповідач перший проректор, голова Вченої ради Никифоров Р.П.
  5. Про затвердження навчальних планів Маріупольського та Краматорського фахових коледжів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського на 2021-2022 н.р. – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.
  6. 6. Про затвердження Положень університету – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

Різне

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

 

 

 

316 разів прочитано