Засідання Вченої ради Університету Туган-Барановського

Засідання № 1 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться

25 серпня о 10.30 в актовій залі Університету в очному форматі з дотриманням усіх карантинних вимог.

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про затвердження навчального плану та графіка навчального процесу підготовки іноземних громадян до вступу до ЗВО на 2021-2022 н.р. – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.
  2. Про затвердження звіту щодо реалізації проєкту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.
  3. Про акредитацію спеціальностей та освітніх програм ДонНУЕТ – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.
  4. Звіт про роботу Вченої ради Університету за 2020-2021 н.р.– доповідач перший проректор, голова Вченої ради Никифоров Р.П.
  5. Про затвердження навчальних планів Маріупольського та Краматорського фахових коледжів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського на 2021-2022 н.р. – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.
  6. 6. Про затвердження Положень університету – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

Різне

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.