Вчена Рада

Засідання Вченої ради Університету Туган-Барановського

Засідання № 15 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться 24 червня о 14.00 в актовій залі Університету в очному форматі.

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про наукову діяльність Університету за І півріччя 2021 р. – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

2. Про підсумкову атестацію аспірантів – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

3. Про затвердження щомісячного звіту щодо реалізації проєкту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

4. Про рекомендацію до друку наукових видань Університету – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

5. Про результати заліково-екзаменаційних сесій у 2020-2021 н.р. – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

6. Про результати науково-педагогічної діяльності фахових коледжів Університету – доповідачі директори фахових коледжів.

7. Про затвердження стратегій розвитку фахових коледжів Університету – доповідачі директори фахових коледжів.

8. Про затвердження кандидатур здобувачів ВО на отримання іменних та академічних стипендій Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України – доповідачі директори ННІ.

9. Затвердження змін до правил прийому до коледжів Університету у 2021 р. – відповідальний секретар Приймальної комісії Яковенко Ю.В.

10. Виконання рішень Вченої ради за червень 2020-2021 н.р. – доповідач учений секретар Богатирьова Г.А.

Різне

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.