Вчена Рада

Засідання Вченої ради Університету Туган-Барановського

Засідання № 15 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться 24 червня о 14.00 в актовій залі Університету в очному форматі.

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про наукову діяльність Університету за І півріччя 2021 р. – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

2. Про підсумкову атестацію аспірантів – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

3. Про затвердження щомісячного звіту щодо реалізації проєкту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

4. Про рекомендацію до друку наукових видань Університету – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

5. Про результати заліково-екзаменаційних сесій у 2020-2021 н.р. – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

6. Про результати науково-педагогічної діяльності фахових коледжів Університету – доповідачі директори фахових коледжів.

7. Про затвердження стратегій розвитку фахових коледжів Університету – доповідачі директори фахових коледжів.

8. Про затвердження кандидатур здобувачів ВО на отримання іменних та академічних стипендій Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України – доповідачі директори ННІ.

9. Затвердження змін до правил прийому до коледжів Університету у 2021 р. – відповідальний секретар Приймальної комісії Яковенко Ю.В.

10. Виконання рішень Вченої ради за червень 2020-2021 н.р. – доповідач учений секретар Богатирьова Г.А.

Різне

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

305 разів прочитано