Вчена Рада

Засідання вченої ради Університету Туган-Барановського

Засідання № 14 Вченої ради Університету Туган-Барановського відбудеться 28 травня о 14.00 в актовій залі Університету в очному форматі.

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про отримання вченого звання професора – доповідач учений секретар Богатирьова Г.А.

2. Про підсумки проведення конкурсів студентських наукових робіт – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

3. Про затвердження розміру плати за надання освітніх послуг в Університеті Туган-Барановського в 2020-2021 н.р. – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

4. Про затвердження щомісячного звіту щодо реалізації проєкту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

5. Про підсумки проведення студентських олімпіад – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

6. Про підвищення кваліфікації та стажування НПП – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

7. Про результати науково-педагогічної діяльності коледжів Університету Туган-Барановського – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

8. Про внесення змін до Положення про планування, підготовку та опублікування навчальних видань П ДонНУЕТ 02.02-12-2020 – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

9. Про затвердження навчальних посібників, підготовлених кафедрами Університету Туган-Барановського – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

10. Виконання рішень Вченої ради за травень 2020-2021 н.р. – доповідач учений секретар Богатирьова Г.А.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.