Засідання Вченої ради ДоннУЕТ

Засідання Вченої ради ДонНУЕТ

Засідання № 1 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться 28 серпня о 13.00 в актовій залі Університету. Засідання буде проходити й транслюватися також в он-лайн режимі по скайпу у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 11 від 11.03.2020 р., № 392 від 02.05.2020 р., листа МОН України № 1/9-154 від 11.01.2020 р. та наказу в.о. ректора ДонНУЕТ № 62 від 12.03.2020 р.

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про обрання на вакантні посади за конкурсом – доповідач перший проректор, голова Вченої ради Університету Никифоров Р.П.

2. Затвердження плану роботи Вченої ради Університету на 2020-2021 н.р. – доповідач перший проректор, голова Вченої ради Університету Никифоров Р.П.

3. Про затвердження Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти та плану заходів ДонНУЕТ щодо забезпечення експериментального впровадження освітніх програм з дуальної форми здобуття освіти (у рамках проекту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом) – проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

4. Затвердження Плану заходів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського щодо забезпечення експериментального впровадження освітніх програм з дуальної форми здобуття освіти (у рамках проекту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом) – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

5. Про затвердження навчального плану та графіка навчального процесу підготовки іноземних студентів до вступу до закладів вищої освіти на 2020-2021 н.р. – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

6. Звіт про роботу Вченої ради Університету за 2019-2020 н.р. – перший проректор, голова Вченої ради Університету Никифоров Р.П.

7. Затвердження навчальних планів – на 2020-2021 н.р. – перший проректор Никифоров Р.П.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

546 разів прочитано