Запрошуємо талановитих, розумних, активних, креативних студентів до співпраці з нами!!!

На кафедрі туризму та країнознавства працює науковий гурток «Культурологічні аспекти розвитку ринку туристичних послуг в Україні та світі» (науковий керівник: к.п.н., доцент Богатирьова Г. А.).

Ми послуговуємося виразом Б. Гейтца «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Студенти під час засідань мають змогу не лише послухати про особливості написання наукових робіт, але й самостійно показати свої вміння працювати з інформацією та опрацьовувати матеріали з різних джерел. Вони мають змогу висловити свою точку зору щодо предмета обговорення, подискутувати. Кожне засідання дає свій результат, який може мати форму пропозиції, написання тез на конференцію. Маємо вже перші здобутки. Студенти 4 курсу спеціальності «Туризм» (Настіч А. і Ковган А., науковий керівник: к.п.н., доцент Богатирьова Г.А.) прийняли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Конкурентоспроможність вищої освіти в умовах інформаційного суспільства», яка проходила 11 жовтня 2019 року в м. Чернігів на базі Чернігівського національного технологічного університету.

0 replies