Запрошуємо студентів і абітурієнтів Кривого Рогу взяти участь у соціальній програмі Scholarship

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Кривого Рогу взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 12 номінацій:
17 000 грн. –  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship – scholarship@kyiv.repair)

21 500 грн. –  https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadomu.kiev.ua)

20 000 грн. –  https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua)

44 000 грн. –  https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)

18 000 грн. –  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events обо через форму зворотнього зв’язку)

27 000 грн. – https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk. dc@gmail . com)

30 000 грн. –  https://autoclav.com.ua/ scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Scholarship@autoclav.com.ua)

17 000 грн. –  https://geospektr-7.com.ua/ru/ scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Scholarship@ geospektr-7.com.ua)

14 000 грн. –  https://fxadvice.net/ scholarship/(запитання та роботи надсилати на пошту: Scholarship@ fxadvice.net)

35 000 грн. –  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@sweetcv.com)

23 200 грн. –  https://an-studio.kiev.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@ an-studio.kiev.ua)

500  EUR   –  https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@wellcoinpay.com)

Участь повністю безкоштовна.

Оплачується навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також головна мета –  знайти талановитих молодих спеціалістів.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

843 разів прочитано