Запрошуємо до участі у Young Scientists Conference #YSC 3.0

Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським Міжнародним Економічним Форумом 24 квітня 2020 року втретє проводить конференцію наукової молоді YSC 3.0 «Економічне майбутнє України».

Наша мета – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами власного майбутнього і успіху країни. Ми консолідуємо однодумців навколо ідей збалансованого і соціально-орієнтованого економічного розвитку.

YSC 3.0 об’єднає понад 400 талановитих студентів, викладачів і дослідників із провідних університетів з усієї країни в кампусі Unit.Verse першого українського інноваційного парку UNIT.City. В центрі уваги YSC 3.0 будуть талановиті й успішні проєкти, глобальні тренди в бізнесі та держуправлінні, виграшна економічна стратегія для України.

Спеціальний гість YSC 3.0 ‒ Чандран Наїр, засновник Всесвітнього Інституту Майбутнього (The Global Institute for Tomorrow), член Римського клубу та Королівського товариства мистецтв. Чандран НАЇР відвідає Україну вперше, на запрошення Української асоціації Римського клубу, та презентує на YSC 3.0 свій бестселер «Стала держава: майбутнє уряду, економіки та суспільства». Серед спікерів конференції – українські та іноземні економісти, вчені, державні діячі та підприємці зі світовим ім’ям.

На учасників YSC 3.0 також очікує:

– автограф-сесія Чандрана Наїра;

– корисний нетворкінг за смачною кавою;

– можливість участі у Q&A-сесії зі спікерами YSC 3.0;

– новий конкурс економічних публікацій від Української асоціації Римського клубу;

– розіграш 5 квитків на КМЕФ;

– екскурсія інноваційним містечком UNIT.City з відвідуванням UNIT Factory.

Участь для студентів та викладачів є БЕЗКОШТОВНОЮ за результатами конкурсу мотиваційних есе «Українські таланти». Кандидати, есе яких будуть відібрані організаторами, отримають запрошення для безкоштовної участі від оргкомітету Конференції.

РЕЄСТРАЦІЯ – https://cutt.ly/8rn5Ahs

Детальна інформація на www.clubofrome.org.ua

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою: ysconference3@gmail.com

0 replies