Випускники Університету Туган-Барановського говорять

Освітня програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

Мій вступ до ДонНУЕТ був запланований ще у 2014 році, саме тоді університет переїхав до Кривого Рогу.

З першого курсу я зрозуміла, що вступила саме туди, куди треба. За студентські роки пізнавала наукове життя з різних боків. Ми брали участь у великій кількості науково-практичних конференцій, подорожували до інших міст на економічні турніри, квести, брали участь в екскурсіях на провідні підприємства Кривого Рогу. Отримані мною знання допомогають мені зараз в професійній діяльності.

Петрунек Євгенія
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, випуск 2020р.

Я була в рядах студентів з 2015 року. Мені пощастило навчатися в стінах шанованого Університету та переймати передовий досвід викладачів-професіоналів. Той життєвий досвід та знання, якими вони поділилися, на даний момент допомагають не тільки працювати, але і розвиватися, як особистості!

Прийшовши в 2017 працювати на кафедру, ще тоді економіки, на посаду лаборанта, я почала працювати з дуже талановитими та ініціативними викладачами. Коли я дивилась на асистентів кафедри, мені було цікаво побути на їх місці в ролі не шкільного вчителя, а саме викладача Університету. Тому по закінченню навчання, мені видалась така можливість реалізувати себе в ролі асистента кафедри. Зараз всі мої зусилля спрямовані на написання кандидатської дисертації та побудову наукової кар’єри.

Воробйова Юлія,

асистентка кафедри економіки міжнародних економічних відносин Університету Туган-Барановського, випуск 2019 р.