у школі

Викладачі Університету Туган-Барановського завітали до шкіл у Жовтих Водах

Викладачі Університету Туган-Барановського відвідали загальноосвітні заклади м. Жовті Води. А саме, за запрошенням адміністрації навчальних закладів,  проведена презентація Університету та спеціальностей Університету у комунальному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів гуманітарній гімназії імені Лесі України Жовтоводської міської ради та у комунальному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жовтоводської ліцей.

Під час заходу учні випускних класів мали можливість ознайомитись із особливостями та перевагами навчання в Університеті під час перегляду відеопрезентації, переваги освітніх програм презентували викладачі університету, А саме д.е.н., завідувачка кафедри туризму та країнознавства Горіна Ганна Олександрівна презентувала спеціальність “Туризм”,  презентацію спеціальностей “Облік та оподаткування”,  “Фінанси, банківська справа та страхування” провела завідувачка кафедри фінансів, обліку та оподаткування, к.е н., доцент Шендригоренко Марина Трохимівна.

Спеціальності “Менеджмент” та “Маркетинг”презентувала асистент кафедри маркетингу менеджменту та публічного адміністрування Шаповалова Інесса Вадимівна, спеціальності “Економіка” та “Міжнародні економічні відносини” презентував асистент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Яковенко Юрій В’ячеславович, презентацію спеціальностей “Готельно-ресторанна справа”, “Харчові технології” та “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” презентувала асистент кафедри технологій у  ресторанному господарстві, готельно– ресторанної справи та підприємництва Боднарук Ольга Анатоліївна, презентацію спеціальності “Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська презентувала к.пед.наук, доцент кафедри філології, українознавства та соціально-гуманітарних дисциплін провела Удовіченко Ганна Михайлівна.

Учні з великою зацікавленістю приймали участь у події, задавали питання, на які отримали вичерпні відповіді та отримали запрошення до вступу до Університету.