ДонНУЕТ вітає

Викладачі Університету Туган-Барановського відзначені серед кращих науковців Дніпропетровщини

Викладачі Університету Туган-Барановського котрий рік поспіль відзначаються у числі кращих вчених Дніпропетровщини Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

10 червня 2021 року відбулося нагородження науково-педагогічних працівників з нагоди відзначення Дня науки. Цього року нагороду отримала д.е.н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Приймак Н.С.

Раніше відзнаки до Дня науки отримували завідувачка кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, д.е.н., доцент Іванова Н.С., завідувачка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, д.е.н., доцент Бочарова Ю.Г., завідувачка кафедри туризму та країнознавства Горіна Г.О.