ДонНУЕТ знає

Викладачі Університету Туган-Барановського в журі конкурсу МАН

Як змінюється світ, так і Мала академія наук України прагне розвиватися. Цьогоріч, зокрема, вирішили модернізувати Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН і провести його в міжнародному форматі змагання: не науково-дослідницьких робіт, а дослідницьких проектів. 

Було передбачено уведення семи  нових компонентів:  електронної реєстрації учасника, декларації академічної доброчесності, перевірки тексту роботи на плагіат, написання анотації дослідження відповідно до правил, прийнятих у науковій спільноті, мотиваційного листа (особистого обґрунтування цінностей автора дослідження), постерного захисту, наукової конференції. 

Журі оцінювало три складові дослідницького проекту: 

-ретельність виконання дослідницької роботи (письмового тексту дослідження, що відображає всі його етапи і виконується відповідно до чітких вимог); 

постерний захист (вміння конкурсанта презентувати науковий апарат дослідження, його орієнтування в темі проекту й  

-презентацію найбільш суттєвих результатів дослідження на науковій конференції перед усіма учасниками секції. 

Фінальна конференція секції «Юний економіст» у м. Кривий Ріг була проведена 21.01.2021р. Директорка ННІ економіки, управління та адміністрування Нєізвєстна О.В. взяла участь у роботі журі конкурсу. Під час фіналу журі оцінювало вміння учасників презентувати дослідження у форматі «запитання-відповідь», і хочеться відмітити, що усі юні дослідники справилися з цим на відмінно. Бажаємо переможцям успіхів на обласному рівні!! 

421 разів прочитано