Репозитарій ДонНУЕТ

Вся мудрість – в одному місці: зібрана на освітньому сайті ДонНУЕТ

Вагомою інформаційною складовою освітньо-наукового середовища є електронні ресурси, які сприяють не лише оперативному одержанню інформації, а й змінюють методологічні основи навчання.

Наукові розробки для вивчення та впровадження містяться у бібліотечних фондах, або у їхньому сучасному форматі у Всесвітній мережі Інтернет. Зокрема, наукові статті, навчальні та інші матеріали розміщені на сайті ДонНУЕТ імені Михайла Туган – Барановського на офіційному сайті у розділі «Репозитарій».

Репозитарій – електронний архів для тривалого зберігання, накопичення та забезпечення довготривалого та надійного відкритого доступу до результатів наукових досліджень, що проводяться в Університеті.

Репозитарій ДонНУЕТ містить такі матеріали, як:

– наукові статті;

– автореферати дисертацій та дисертації;

– монографії;

– навчальні матеріали;

– матеріали конференцій;

– статистичні матеріали та інші.

Основні функції репозитарію:

– забезпечення відкритого доступу до результатів наукових досліджень, які проводяться в ДонНУЕТ, через самоархівування;

– безкоштовний та безперешкодний доступ до наукових досліджень науково – педагогічних працівників Університету для світової спільноти;

– зосередження матеріалів в одному місці.

Наголошуємо, що репозитарій ДонНУЕТ – не тільки для тих, хто хоче знати, а й для тих, хто прагне більше знати!