Вшанування пам’яті загиблих воїнів 6-го окремого штурмового стрілецького батальйону

21 лютого 2019 року пройшло вшанування пам’яті та покладання квітів до пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів 6 окремого штурмового стрілецького батальйону (привокзальна площа станції залізничних перевезень «Кривий Ріг‒Червона» м. Кривий Ріг).

Памʼятний знак встановлено на честь 150-ти воїнів, які загинули у лютому 1944 року, в районі Зеленого містечка, станції Червоної, Шевченківського селища (район трамвайного парку), Нижньої та Верхньої Антонівки (сел. Гданцівка), на підступах до с. Мойсеєвка.

Науково-педагогічні працівники та студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського взяли безпосередню участь у заході вшанування памʼяті загиблих воїнів.

0 replies