Всеукраїнський студентський конкурс проектів освітніх реформ, направлених на інтеграцію освітньої системи України в європейський науково-освітній простір «EUROPEAN STUDY SPACE»

Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME

до Міжнародного дня студента

«EUROPEAN STUDY SPACE»

17 вересня – 17 листопада 2019 року

МІСІЯ КОНКУРСУ: сприяння інтеграції освітньої системи України в європейський науково-освітній простір

УМОВИ УЧАСТІ

До участі у конкурсі запрошуються студенти ВНЗ України віком до 25 років.

Участь у конкурсі: безкоштовно!

До участі в конкурсі приймаються проекти реформ у вигляді презентації.

Кількість авторів проекту – один!

Проект освітньої реформи подається у вигляді презентації у форматі PDF за наступною структурою:

Лист 1. Титул (назва проекту, його автор, назва університету, контакти автора).

Лист 2. Головна ідея реформи.

Лист 3. Проблема, яку вирішує впровадження цієї реформи.

Лист 4. План та конкретні заходи реформи.

Лист 5. План та конкретні заходи реформи (продовження).

Лист 6. Очікувані результати.

Для участі у конкурсі треба зареєструватися шляхом заповнення електронної форми за посиланням:

До форми треба обов’язково прикріпити файл з презентацією.

Дедлайн прийому заявок та презентацій: 25 жовтня 2019 року.

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН КОНКУРСУ

1 етап. 15 вересня – 25 жовтня: прийом заявок та презентацій.

2 етап. 25-30 жовтня: оцінка робіт, визначення фіналістів.

3 етап. 17 листопада: фінал конкурсу (авторська презентація та захист ідеї), м. Київ.

17 листопада: церемонія нагородження, яка відбудеться під час Міжнародної науково-практичної конференції «Передові освітні практики: Україна, Європа, Світ», м. Київ, вул. Володимирська 55, Великий конференц-зал Національної Академії Наук України.

Учасники третього етапу Конкурсу (фіналісти) запрошуються до Києва організаторами Конкурсу для участі в фінальних змаганнях та в урочистій церемонії нагородження. Організатори Конкурсу не сплачують учасникам конкурсу (фіналістам) проживання та транспортні витрати до місця проведення фіналу та зворотно. Ці витрати учасники конкурсу несуть самостійно або через залучення спонсорів.

ПРИЗОВИЙ ФОНД

Всі фіналісти отримають можливість безкоштовної участі в Міжнародної науково-практичної конференції «Передові освітні практики: Україна, Європа, Світ» та отримають сертифікат фіналіста конкурсу та сертифікат учасника конференції, їх пропозиції буде надруковано в збірнику матеріалів конференції та включено в текст резолюції за підсумками конференції з рекомендаціями щодо реформування освітньої системи України.

На переможців (I, ІІ, ІІІ місця) чекають дипломи та призи.

Серед головних призів за I та ІІ місця – можливість безкоштовної участі (грант на покриття оргвнеску) в Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна європейська освіта: виклики, вимоги, пріоритети», 11-14 лютого 2020 року в м. Прага (Чехія).

КОНТАКТИ

Заступник голови оргкомітету конкурсу: Тетяна Серкутан, кандидат економічних наук, доцент,

E-mail: t.serkutan@gmail.com

Тел.: +380506661285