Всеукраїнський молодіжний форум «Крим очима молоді»

Студенти ДонНУЕТу Єременко Кирило (гр. МН-18м), Тріфонова Дарина (гр. МН-16) та Богун Олександр (гр. МН-18) відвідали Всеукраїнський молодіжний форум «Крим очима молоді», який відбувся 5-6 жовтня 2019 року в «Конференц-хол Ірпінь».

Програма Всеукраїнського молодіжного форуму почалася з панельних дискусій. Перша, на тему «Крим учора та сьогодні: уроки наступних поколінь» із Олександром Яремою, заступником Міністра молоді та спорту; Дмитром Лубінецьким, Головою Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнародних відносин; Антоном Кориневичем, постійним представником Президента України в Автономній Республіці Крим; Рефатом Чубаровим, головою Меджлісу кримськотатарського народу; Олегом Сенцовим, кінорежисером, сценаристом, письменником, громадським активістом; Володимиром Казаріним, в.о. ректора Таврійського національного університету ім. В. Вернадського.

Друга, н тему «Майбутнє Криму нашими очима» із Сергієм Мокренюком, начальником управління з питань Автономної Республіки Крим та м. Севастополя Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; Олександром Медведєвим, керівником із розвитку Української академії лідерства; Світланою Колодій, координаторкою національних обмінів студентами між різними регіонами України «GOxChange»; Бакіром Аблаєвим, студентом юридичного факультету Київського університету ім. Т. Шевченка, письменником; Суріє Памукчу, студенткою Кримського інженерно-педагогічного університету.

Під час форуму на ярмарці можливостей свою роботу презентували такі організації, як U-report, БУР, Український культурний фонд та інші.

Головна редакторка онлайн-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва провела сесію з медіаграмотності та після учасники форуму були розділені на 5 команд й працювали над проєктами, які надалі будуть сприяти налагодженню діалогу молоді Криму із молоддю з материкової України.

На завершення, учасники форуму відвідали музей «Становлення української нації», де представлена історія українського народу та пращурів у 110 3D фігурах видатних українців, діорамах, мапах, картинах, починаючи від розбудови Київської Русі й до сьогодення.

0 replies