Вітання з новорічними святами від Голови студентського самоврядування Університету Туган-Барановського

Любі студенти, викладачі, декани, ректор, проректор! Я знаю, що зараз не до свят, але ми маємо їх відзначити! Хочу, аби цей рік для нас був, у першу чергу, мирним і особливим для нас. Багато ми втратили, багато болю ми отримали, все не так, як ми хотіли і планували. Але запап’ятайте мої слова: ті, хто знищував наш народ – той відплатить по заслугам божою поміччю.

Території ми повернемо з того моменту, як проголосили акт пронезалежність України у 1991 році. Те, що зруйнували ми 2-3 краще збудуємо. Знаєте чому? Тому що, ми вільні, ми один народ! Коли прийшла чорна хмара, ми всі об’єдналися! Пам’ятайте, за чорним туманом завжди зійде сонце, як казав великий Президент республіки Чечня Джохар Дудаєв: “росія буде знищена, коли зійде Українське сонце”

Я вірю, що незабаром все стане по своїх місцях і ми зможемо поїхати до Криму, до Маріуполя до своїх студентів ДонНУЕТу, ми зможемо вийти на вулиці, не боючись того, чи заволає сирена. Тому, будьте сильними, терплячими і найголовніше – бережіть себе та своїх ближніх. А якщо коротко, то щастя, добробуту, божих благословінь та скорішої Перемоги.

Слава Україні, Слава ЗСУ, Слава Грузинському Легіону та іншим Грузинським Спецпідрозділам, Слава Інтернаціональному Легіону, Слава батальйону Джохар Дудаєва, Слава батальйону Шейха Мансура і Слава Героям, які поклали голови за наші життя, за нашу Неньку Україну та за її свободу. Слава Тричі.

Дорогие студенты, преподаватели, деканы, ректор, проректор! Я знаю, что сейчас не до праздников, но мы все таки обязаны их отметить! Хочу чтоб этот год для нас был, впервую очередь, мирным и особенным для нас. Много мы потеряли, много боли мы получили, все не так, как мы хотели и планировали. Но запомните мои слова: те, кто истреблял наш народ – тому воздастся по заслугам божьей помощью.

Территории мы вернем с того момента, как сделали акт о независимости Украины в 1991 году. То, что разрушили мы 2-3 лучше построим. Знаете почему? Потому что мы свободны, мы один народ! Когда пришло черное облако, мы все объединились! Помните, за черным туманом всегда взойдет солнце, как говорил великий Президент республики Чечни Джохар Дудаев: “россия будет уничтожена, когда взойдет Украинское солнце”

Я верю, что скоро все станет на свои места и мы сможем поехать в Крым, в Мариуполь к своим студентам ДонНУЕТа, мы сможем смело выйти на улицу, не боясь того, заорет ли сирена. Поэтому будьте сильными, терпеливыми и самое главное – берегите себя и своих близких людей. А если коротко то, счастья, благополучия, божьих благословений и скорой победы.

Слава Україні, Слава ЗСУ, Слава Грузинскому Легиону и другим Грузинским Спецотделениям, Слава Интернациональному Легиону, Слава батальону Джохар Дудаева, Слава батальону Шейха Мансура и Слава Героям, которые положили головы за наши жизни, за нашу Неньку Україну и за ее свободу. Слава Тричі.