Вітаємо Тріфонову Дарину з перемогою в конкурсі соціальної реклами!

Cтудентка 4 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Тріфонова Дарина здобула перемогу в конкурсі соціальної реклами

14 лютого до Міжнародного дня дарування книг у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулася церемонія нагородження переможців II Конкурсу соціальної реклами.

Конкурс соціальної реклами мав на меті популяризувати читання серед молоді.

На конкурс приймалися проєкти у форматах:

• Плакат.
  • Буктрейлер.
  • Комікс.
  • Відеоролик.

Відповідно, нагородження відбувалося за 4 категоріями: «Відеоролик», «Буктрейлер», «Плакат», «Комікс» та номінаціями: «Підлітки ЗА читання», «Соціальна значущість теми», «Філософське осмислення проблеми читання», «Життя в професії», «Есеїстичний стиль»; «Популяризація класичної літератури», «Інтерактивне читання», «Покоління Поттера»; «Стінівка», «Експресивність мови плакатного мистецтва», «Образність плакатного мистецтва».

Робота студентки 4 курсу групи МН-16 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла-Туган Барановського Тріфонової Дарини посіла І місце у категорії «Плакат».

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

0 replies