ДонНУЕТ вітає

Вітаємо студентів Університету Туган-Барановського з призначенням академічної стипендії Президента України

Дирекція, студенство та науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського щиро вітають Рубан Юлію, студентку 4 курсу рівня вищої освіти «бакалавр», спеціальності «Економіка», Рикун Світлану, студентку 3 курсу рівня вищої освіти «бакалавр», спеціальності «Економіка», Герасименко Дар’ю, студентку 3 курсу рівня вищої освіти «бакалавр», спеціальності «Економіка», з призначенням академічної стипендії Президента України!

Ми пишаємось досягненнями наших студентів!! Бажаємо і надалі високо тримати рівень навчання в Університеті Туган-Барановського, подальших творчих успіхів, наукових досягнень!!