вітаємо

Вітаємо обдаровану молодь ДонНУЕТ Туган-Барановського (ФОТО)

Дирекція, кафедри і студентство Навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського щиро вітають студентів і аспірантів із отриманням відзнак від Криворізького міського голови для обдарованих дітей і молоді в номінації «За наукові досягнення»!!!

Лядську Віталію Валеріївну – студентку 4 курсу освітнього рівня «бакалавр» спеціальності «Облік і оподаткування», автора 8 наукових публікацій, учасника 15 науково-практичних конференцій різного рівня, переможця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Яковенка Юрія Вячеславовича – аспіранта 2 року навчання, автора понад 20 наукових публікацій, учасника 18 науково-практичних конференцій різного рівня.

Бажаємо їм успіхів та нових творчих звершень!!!