Відновлення Асоціації випускників ДонНУЕТ у рамках реалізації грантового проекту Європейського Союзу

У рамках реалізації Грантового проекту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області» за підтримки Європейського Союзу Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського розпочав роботу щодо відновлення Асоціації випускників, адже Університет зацікавлений не тільки у навчанні нинішніх студентів, а й у розвитку тих, хто давно вже покинув його стіни. Випускники ДонНУЕТ, ‒ хто вони і чого досягли після випуску? Усі пішли різними шляхами, але обʼєднує їх одне: Університет став місцем, де визначилося майбутнє цієї генерації.

Головні цілі Асоціації випускників ДонНУЕТ:

1. Зміцнення корпоративного духу серед студентів та випускників Університету.
  2. Сприяння згуртуванню випускників.
  3. Стимулювання випускників у підтримці контактів з Університетом.
  4. Об’єднання зусиль випускників з метою розвитку Університету.

Задачі Асоціації випускників ДонНУЕТ:

1. Створення і підтримка постійно діючого інформаційно-комунікаційного середовища, яке пов’язує випускників між собою та Університетом.
  2. Формування та розвиток професійних, соціальних, наукових та ділових зв’язків між випускниками та Університетом.
  3. Сприяння роботі з профорієнтації молоді.
  4. Сприяння стажуванню, проходженню практичної підготовки студентів Університету.
  5. Сприяння працевлаштуванню випускників Університету.
  6. Реалізація програм менторства під керівництвом менторів – випускників Університету.
  7. Сприяння розвитку програм дуальної освіти.
  8. Сприяння проведенню зустрічей випускників Університету.
  9. Проведення спільних освітніх, наукових та культурних заходів.

Положення про Асоціацію випускників Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського розроблено та затверджено 16.04.2020 року на Вченій радій Університету.

Випускники ДонНУЕТ будуть брати активну участь у наукових, спортивних і культурно-масових заходах Університету. Робота Асоціації не буде вщухати і на науковому фронті, адже серед випускників Університету чимало аспірантів і молодих учених. Члени Асоціації також будуть брати активну участь у науково-практичних заходах різного рівня, представляючи інтереси Асоціації, публікуючи наукові та науково-практичні статті в наукових виданнях, тому що ДонНУЕТ готує успішних висококласних професіоналів для різних сфер діяльності.

0 replies