Відкрита лекція з міжнародної економіки

22 березня 2019 року доцент кафедри міжнародної економіки та туризму, кандидат економічних наук Ніколайчук Ольга Анатоліївна провела відкрите лекційне заняття у академічних групах ФІН-17, ОО-17, ПТБД-17, ЕК-17, МН-17, МК-17 з дисципліни «Міжнародна економіка» на тему «Міжнародна трудова міграція».

На лекції було схарактеризовано сутність та види міжнародної міграції населення, розглянуто сутність та особливості міжнародної трудової міграції як основного виду міжнародної міграції населення, регулювання міжнародної міграції тощо. В ході лекції були представлені статистичні дані щодо сучасного стану міжнародної трудової міграції, в тому числі з України.

Виклад лекційного матеріалу здійснювався відповідно до запропонованого плану в повному обсязі. Викладач добре володів матеріалом, наводив велику кількість статистичної інформації, підтримував зв’язок з аудиторією й утримував увагу присутніх.

На відкритій лекції була присутня к.е.н., доцент, в.о. директора ННІ економіки, управління та адміністрування О.В. Нєізвестна.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

340 разів прочитано