Відбулася «Міскобійня» – студентська вікторина у ДонНУЕТ

24 квітня 2019 року у стінах Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського пройшла студентська вікторина-квіз.

Квіз виявив найкращіх і… просто кращіх. Інтрига зберігалась чи не до останнього раунду. Всього команд було чотири:

«Неуловимые смесители»;

«Гра Виа»;

«Инкогнито»;

«Трио Марэнычив и двое приемных».

Як бачимо з назв команд, з креативністю в учасників точно все ОК.⠀

7 різних конкурсів виявили найрозумніших, найшвидших, найартистичніших і навіть найнелогічніших. Кожна з команд на тому чи іншому етапі виривалася вперед, набираючи бали. Проте після останнього раунду – Lip Sync Battle – судді змогли остаточно визначити переможця. Ними виявились «Неуловимые смесители», набравши аж 32 бали. Одразу за ними опинились «Инкогнито» з 29 балами. Третє місце зайняли «Гра Виа» – 28 балів, перегнавши «Трио Марэнычив и двое приемных» лише на 2 бали, вони зайняли четверте місце з сумою балів 26.

Між раундами учасників, суддей та глядачів своїм вокалом порадували Яковин Олена, Попозогло Тетяна та ведуча конкурсу – Леся Ярославівна. Дякуємо їм за це!

Окреме спасибі організаторам. Сподіваємося, що таких веселих подій у стінах нашого університету буде більше. Тоді їх вже точно не захочеться покидати.

Ну що ж. Привітаємо наших переможців! Бажаємо вам наснаги перемагати і надалі.

0 replies