Вебінар дослідницького інституту «Statista»

Дослідницький інститут «Statista» з Гамбургу, який має у своєму розпорядженні світову базу наукової інформації, 6 листопада 2019 року о 12.00 за київським часом (ауд. 407), проведе вебінар щодо навчання, як працювати з програмою «Statista», а потім надасть доступ до даних на 1 місяць (безкоштовно). Вебінар призначений для науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів ДонНУЕТ.

Вищезазначений інститут уже співпрацює з тисячами навчальних закладів у всьому світі, у тому числі й з Гарвардським і Єльським університетами, Берлінським університетом імені Гумбольдта. Майже всі ЗВО Німеччини вже мають доступ до даних.

За роки співробітництва було створено оптимальний пакет, який включає в себе доступ до даних з 22500 джерел, можливість завантажувати, структурувати та використовувати інформацію в наукових роботах, дослідженнях, презентаціях. Коли навчальний заклад має доступ до даних, будь-який його студент чи співробітник може на рівних правах користуватися ними. В першу чергу, дослідницький інститут «Statista» надає можливість підвищити науковий потенціал, зайняти виграшну позицію серед інших навчальних закладів, а також залишатись у курсі всіх світових процесів у найрізноманітніших сферах наук, ринків, державного та приватних секторів.

Як наукова організація, даний інститут щодня генерує та оновлює базу даних за допомогою спеціалістів із різних країн світу, а також співпрацює з перевіреними науковими центрами.

Запрошуються усі бажаючі!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

312 разів прочитано