Урочистий захід до 205 Дня народження Т.Г. Шевченка

12 березня 2019 року в ДонНУЕТ відзначали річницю з дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка. У заході «Літературні читання-чаювання», організованому кафедрою іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін, взяли участь студенти першого курсу.

Було згадано немало відомих творів. Кожен зі студентів ділився своїми враженнями і думками, також відбулася дискусія щодо життєвого й творчого шляхів Т. Шевченка. Ми почули вірші про любов, страждання, життєві проблеми того часу, а також стали свідками театрального монологу студента групи МН-18 Олександра Богуна.

Усі учасники заходу доповнили свій «багаж» знань і вчергове згадали неперевершеного поета «незлим тихим словом».

0 replies