Університету Туган-Барановського подарували повне академічне зібрання творів Лесі Українки

Упродовж 2021 року, з нагоди святкування 150-річного ювілею видатної письменниці та культурної діячки Лариси Косач-Квітки, що творила під псевдонімом Леся Українка, під егідою міністерства та Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти вийшло повне нецензуроване видання творів Лесі Українки.

Леся Українка глибоко національний митець, уособлення українського народу, його душі, художньої сили. Завдяки новаторській поезії, жанрово-тематичному багатству творів вона отримала почесне місце в світовій літературі. Ювілейний 2021 рік – це можливість популяризувати її творчість.

Читайте також: Університет Туган-Барановського знає: річниця з дня народження Лесі Українки (ВІДЕО)

ДУ “Український інститут книги” подарував Університету Туган-Барановського повне академічне зібрання творів Лесі Українки у 14 томах. Шанувальники та дослідники творчості Лесі Українки в кожному томі зможуть прочитати не лише твори Лесі Українки, й розлогий науковий коментар.