УніверситетТуган-Барановського інформує: атестаційні екзамени бакалаврів спеціальності 075 «Маркетинг»

В Університеті Туган-Барановського відбулися атестаційні екзамени бакалаврів спеціальності 075 «Маркетинг».

Щороку в червні, підсумком 4-х років навчання студентів Університету на ступені вищої освіти “бакалавр”, є атестаційні екзамени, результати яких для більшості випускників є стартовим майданчиком для подальшого руху в реалізації кар’єри.

2 червня 2021 року в Навчально-науковому інституті економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського пройшов атестаційний екзамен бакалаврів спеціальності 075 «Маркетинг» заочної форми здобуття вищої освіти.

Атестаційний екзамен був проведений за допомогою навчальної платформи moodle. Вітаємо студентів Університету Туган-Барановського з успішною підсумковою атестацією та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!