Університет Туган-Барановського знає: вебінар «Правозахисники: міфи і факти»

Вже цієї суботи відбудеться вебінар “Правозахисники: міфи і факти”
8 травня об 11:00 розпочнемо розмову з Олександрою Делеменчук, правозахисницею, тренеркою з адвокації, експерткою з безпеки, програмною радницею Центру участі та Розвитку (Грузія), засновницею Tbilisi Shelter City, членкинею правління ГО “Вектор прав людини”.
Зареєструватись для участі у вебінарі до можна до 7 травня за посиланням: https://forms.gle/dgPgHqsHKRqrAr1b9 Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/ці отримають сертифікати про участь.
Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу – англійська.
До участі запрошуються представники/ці громадських організацій та ініціатив, працівники/ці музеїв та інших закладів культури, історики/ині, ЗМІ, студенти/ки та всі, хто цікавиться темою прав людини та історії.
Вебінар проводить ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Простір вільних ініціатив» (Україна) в межах проекту «У пошуках прав людини» за підтримки Фундації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.