Університет Туган-Барановського запрошують до участі у Донорському марафоні до Дня захисту дітей

Університет Туган-Барановського іфнормує: Донорський місячний марафон до Дня захисту дітей, що проводиться в рамках благодійного соціального проекту “ДОПОМОЖИ ОНКОХВОРІЙ ДИТИНІ”

Марафон з благочинної здачі плазми крові на ліки для онкохворих дітей обласної дитячої лікарні пройде з 1 по 30 червня 2021 в рамках цього проекту та до Дня захисту дітей.

Вік учасників марафону 18+, вага більше 50 кг.

Дитяча онкологія є однією з найгостріших проблем сучасного світу і є однією з провідних причин смертності дітей і підлітків у всьому світі. В Україні у 2020 році виявили 1442 випадків онкології в дітей до 14 років. Дитяча онкологія — не смертний вирок, а виліковна в сучасних умовах хвороба. Онкологію в дітей неможливо попередити. В усьому світі одним із найбільш ефективних методів боротьби з цією недугою є рання діагностика та ефективне лікування. Ці діти потребують постійного використання дорогих незамінних препаратів з донорської плазми крові.

Реєстрація на донацію через колл-центр – 0 800 600 003, 067 155 4828,063 528 6336