Університет Туган-Барановського запрошує на зустріч “Різниця інноваційних підходів американскої та европейскої готельної школи”

Шановні викладачі, здобувачі вищої освіти, виробники та споживачі готельно-ресторанних послуг, Донецький національний університете економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського при активній взаємодії

• Кафедри економіки та бізнесу;

• Кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва;

запрошує Вас на зустріч з Valentino Ventruti (Валентино Вентруті) – співзасновником «HQconsulting» агентства готельно-ресторанного сектору з головним офісом у Лондоні та філіалами у Мадриді й Пізі, професійним консультантом європейського готельно-ресторанно ринку у питаннях кейтирингу та бенкетування, брендингу, послуг з управління доходами, кризис менеджером готельного сектору, керівником персоналу готельного сектору ряду міжнародних заходів на кштал міжнародного гран-прі гоночних болідів в Монако та інше.

Тема зустрічі – Різниця інноваційних підходів американскої та европейскої готельної школи

Доєднайтесь – буде дуже цікаво!!!

День зустрічі – 31.03.2023

Час – 10.30-12.30

Посилання на конференцію – https://us05web.zoom.us/j/7238143659?pwd=MEdTdHE3MzJnVEVUUEZaNndWQ3ZqUT09

• Ідентифікатор конференції: 723 814 3659