Університет Туган-Барановського запрошує на навчання

Університет Туган-Барановського – заклад вищої освіти України зі 100-річною історією, який на сьогодні є потужним дослідницьким та просвітницьким центром,

• є підписантом Великої Болонської Хартії Університетів та членом Європейської асоціації університетів,
  • співпрацює з більш ніж 50 партнерами з Великобританії, Німеччини, Португалії, Франції, Бельгії, Швеції, Польщі та інших країн світу.

Університет Туган-Барановського є постійним партнером у спільних проектах в рамках міжнародних грантових програм Європейського Союзу, Британської Ради, двосторонніх наукових і дослідницьких проектах, грантах приватних фондів.

Університет активно реалізує довгострокові та короткострокові програми міжнародної академічної мобільності, стажування та практики за кордоном для студентів.

Графік роботи Приймальної комісії:

з понеділка по п’ятницю, з 8:30 до 17:00 (обідня перерва з 12:30 до 13:00)

Субота, неділя – вихідні дні

Контактні телефони:

+38 (068) 222 – 60 – 54

+38 (099) 001 – 20 – 84

Більше інформації на vstup.donnuet.edu.ua

Чекаємо на тебе в Університеті Туган-Барановського!