Університет Туган-Барановського запрошує молодь з тимчасово окупованих територій та населених пунктів на лінії зіткнення на підготовчі курси

Запрошуємо молодь з тимчасово окупованих територій та населених пунктів на лінії зіткнення на підготовчі курси!

Вступ на курси без іспитів.

Навчання безоплатне.

Слухачі отримують щомісячну стипендію.

Надається безоплатне проживання у гуртожитку. Деталі: https://vstup.donnuet.edu.ua, https://vstup.donnuet.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/detalnishe.pdf та https://www.vstup-prosto.com

УВАГА, строк прийому документів подовжено до 29 червня 2021 р.

Для молоді з тимчасово окупованих територій та населених пунктів на лінії зіткнення Університет Туган-Барановського пропонує вступ за спрощеною процедурою з можливістю навчатися безкоштовно.

Що для цього необхідно?

1. Обери спеціальність та звернися до Університету Туган-Барановського (+38 (068) 222-60-54,+38 (099) 001-20-84).

2. Уточни всі питання й особисто подай заяву та заповни освітню декларацію. Для вступу не потрібно мати українського паспорта, достатньо лише свідоцтва про народження. А в освітній декларації треба вказати дані про свої результати навчання за курс загальної середньої освіти.

3. Склади три іспити за спрощеною процедурою: українська мова та історія України – у школі при освітньому центрі, та іспит за спеціальністю – в Університеті Туган-Барановського.

Вступні іспити з української мови та Історії України проводяться за шкільною програмою.

Для підготовки до складання вступних іспитів Університет Туган-Барановського проводить безоплатні підготовчі курси, на яких ти отримаєш:

– навчання за основними предметами ЗНО;

– стипендію у розмірі 4 588 грн.;

– безоплатне проживання у гуртожитку;

– заходи психологічного, культурного, спортивного спрямування та інше.

За безпеку можеш не переживати. Кожному вступнику присвоюється цифровий код, і імена вступників з ТОТ шифруються. Таким чином ніхто не дізнається, що ти вступаєш до українського вишу.

Якщо у тебе залишились ще якісь питання щодо вступу, телефонуй, ми чекаємо на тебе!

30 разів прочитано