ДонНУЕТ готує

Університет Туган-Барановського вітає зі святом Масляної

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти велику кількість смачних млинців, та ще із різними начинками! Ну і звісно ж, прийнято готувати головну страву Масляної – млинці.

В Університеті Туган-Барановського традиційно на Масляницю у лабораторії відбуваються майстер-класи, змагання із випікання найсмачніших млинців! Цьогоріч пригощали млинцями своїх друзів, іноземних студентів наші здобувачі вищої освіти 3-4-го курсів за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа». Відбулося захоплююче знайомство іноземних студентів із нашим традиційним святом Масляної та проведено майстер-клас із випікання млинців!

Випікання та дегустація млинців доповнилося маслом, сметаною, медом, фруктами, сиром та веселим настроєм!

Усім бажаємо веселої Масляної!

Весело проводимо зиму на Масляну й зустрічаємо весну!!! Весна прийде!!!