ДонНУЕТ вітає

Університет Туган-Барановського вітає з Днем студента!

Сьогодні, 25 січня відзначається День студента! Дирекція навчально-наукових інститутів, адміністрація Університету Туган-Барановського та колеги з Маріуполя вітають студентську молодь зі святом!

«Любі студенти! Бажаємо, щоб наука йшла як по “маслу”, іспити проходили на одному диханні, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам’яталися як найкращі в житті! Бажаємо удачі у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров’я, щоб все це витримати», – з повагою, дирекція ННІ економіки, управління та адміністрування.

«Вітаємо Вас, шановні студенти, зі святом! Бажаємо яскравого й активного студентського життя! Бажаємо бадьорості, завзяття, здоров’я, успіхів і злетів у навчанні! Підкорюйте неймовірні вершини знань, гризіть граніт науки. Успіху, удачі та любові вам у житті!», – з повагою, дирекція ННІ ресторанно-готельного бізнесу та туризму.

Молодь навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності ділиться своїми враженнями про студентське життя.

Трошки історії. В Україні відзначається два Дні студента. Перший – традиційний у всьому світі Міжнародний (17 листопада), а другий – 25 січня, на Тетянин день. Великомученицю Тетяну (Татіану) вважають покровителькою студентства, тому це свято є символічним. Фактично виходить, що перше свято відзначається напередодні сесії, а друге припадає на її завершення.

А ще в українців є кілька кумедних студентських забобон і заборон. Так, на обидва Дні студента суворо забороняється читати конспекти, бо нібито іспит пройде надзвичайно складно, і його навіть можна не скласти. Ну і звісно, куди ж без традиційної “халяви”. Опівночі на День студента треба висунути у вікно руку з заліковкою та голосно прокричати тричі: “Халяво, прийди!” або “Шаро, прийди!”. Найкумедніше те, що ідеальною відповіддю з темряви ночі має бути “Зараз прийду. Став чайник”.