у школі

Університет Туган-Барановського в криворізькій гімназії №91

Викладачі Університету Туган-Барановського відвідли Криворізьку гімназію №91 міської ради Дніпропетровської області.

Завідувачка кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва, к.е.н., доцент Ніколайчук Ольга Анатоліївна розповіла учням про Університет та показала відеопрезентацію, яку школярі дивилися із зацікавленістю. Також Ольга Анатоліївна презентувала спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології» у яких ознайомила учнів з перевагами освітніх програм та цікавими фактами навчання.

Спеціальності «Галузеве машинобудування» та «Енергетичне машинобудування» ОП «Холодильні машини і установки» презентувала к.пед.н. доцент кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання Цвіркун Людмила Олександрівна. Школярі ознайомилися із сучасною лабораторною базою Університету та обладнанням, яке застосовується у процесі навчання.

Про особливості спеціальності «Філологія. Германські мови та література» (переклад включно) розповіла к.ф.н., доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Ніколенко Ксенія Вікторівна. Учні сприймали інформацію, задавали питання про Університет, навчання, вступну компанію.

По завершенню заходу школярів було запрошено на День відкритих дверей Університету Ткган-Барановського, який відбудеться 22 березня.