Університет Туган-Барановського в Instagram

Друзі! Instagram потроху захоплює світ. Університет Туган-Барановського адаптувався до дистанційного життя, тому завжди онлайн!

Наш офіційний акаунт в Інстаграмі – це не лише оголошення. Університет Туган-Барановського ділиться найпотаємнішим: вітає зі святами та із закінченням сесії, переживає всі успіхи і невдачі, безсонні ночі та студентські свята. Нагадуємо про Nametag – це своєрідний аналог QR-коду. Користувачі соцмережі можуть знайти профіль Університету Туган-Барановського не лише в пошуковому рядку. За допомогою Instagram-візитівки користувачі швидко сканують назву аккаунту камерою, не вводячи ніякої інформації.

Якщо ви ще не підписані на наш профіль – обов’язково виправіть це! :) https://www.instagram.com/donnuet_edu_ua/

Університет Туган-Барановського також проводить Дні відкритих дверей у Zoom ,щосуботи, о 15:00 говоримо про особливості вступної кампанії та переваги навчання в Університеті Туган-Барановського!

Код доступу: asdf1234