Університет знає

Університет Туган-Барановського увійшов до Times Higher Education Impact Rankings 2021 за 17 Ціллю сталого розвитку – Партнерство заради стійкого розвитку

Університет Туган-Барановського увійшов до Times Higher Education Impact Rankings 2021 за 17 Ціллю сталого розвитку – Партнерство заради стійкого розвитку.

The Times Higher Education Impact Rankings – єдині глобальні результати діяльності, які оцінюють університети в сприянні Цілям сталого розвитку ООН. У рейтингу використані ретельно відібрані показники, що забезпечують всебічне та збалансоване порівняння чотирьох широких сфер: дослідження, управління, пропаганда та навчання.

Таблиця з показниками 17-ї Цілі сталого розвитку – Партнерство заради стійкого розвитку -надає інформацію щодо шляхів підтримки університетами Цілей сталого розвитку через співпрацю з іншими країнами, просування найкращих практик та публікацію даних.

Список охоплює 1154 установи з 96 країн / регіонів. Університет Туган-Барановського посідає 4 сходинку The Times Higher Education Impact Rankings за 17 Ціллю сталого розвитку серед 17 закладів вищої освіти України, що увійшли до рейтингу в 2021 році.

https://www.timeshighereducation.com/rankings/impact/2021/partnerships-goals#!/page/0/length/25/locations/UA/sort_by/rank/sort_order/asc/cols/undefined

511 разів прочитано