Університет Туган-Барановського увійшов до переліку найкращих закладів вищої освіти

Університет Туган-Барановського увійшов до переліку ЗВО для запровадження підготовчих курсів для молоді, яка проживає на ТОТ. 

Друзі, раді повідомити, що Університет Туган-Барановського увійшов у перелік 23-х найкращих закладів вищої освіти, в яких пройдуть підготовчі курси для молоді, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, населених пунктів на лінії зіткнення, а також тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Університет Туган-Барановського серед кращих, тому що ми забезпечуємо якісне навчання, маємо потужну матеріально-технічну базу та розвинену інфраструктуру, у нашому Університеті працюють професійні фахівці і саме у нас безліч можливостей для відпочинку та всебічного розвитку! Слухачі підготовчих курсів будуть отримувати стипендію, забезпечуватися проживанням у гуртожитках, і будуть задіяні у цікавій культурній, освітній і спортивній програмі. Переконані, що саме в Університеті Туган-Барановського ці двомісячні курси будуть корисними та цікавими, адже у нас є все для цього! 

383 разів прочитано