у школі

Університет Туган-Барановського продовжує профорієнтаційну роботу в позаміських школах

Викладачі Університету Туган-Барановського провели профорієнтаційні заходи у загальноосвітніх школах пгт Широке. А саме, проведена презентація Університету у комунальному закладі “Широківська школа 1 загальної освіти I-III ступенів” Широківська селищної ради та у комунальному закладі “Широківська опорна школа загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів” Широківська селищної ради.

Захід дозволив ознайомитись учням із особливостями та перевагами навчання в ДонНУЕТ та отримати вичерпну інформацію щодо особливостей вступної кампанії, переліків предметів ЗНО, що необхідні для вступну на відповідні спеціальності Університету.

Крім того, завідувачка кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, д.е.н., Іванова Н.С. та асистент кафедри Шаповалова І.В. презентували освітню програму “Менеджмент” та “Маркетинг”, завідувачка кафедри фінансів, обліку та оподаткування, к.е.н., доцент Шендригоренко М.Т. та асистент кафедри Янковський В.А. висвітлили особливості навчання за освітніми програмами “Облік та оподаткування” та “Фінанси, банківська справа та страхування”.

Презентацію спеціальності “Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, провела доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-гуманітарних дисциплін к.філос.н., Ніколенко К.В., презентацію спеціальностей” Економіка” та “Міжнародні економічні відносини” здійснив асистент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Яковенко Ю.В., презентацію спеціальностей “Енергетичне машинобудування” та “Галузеве машинобудування” проведені асистентом кафедри загальноінжннерних дисциплін та обладнання Перекрестом В.В.

Учні з великою зацікавленістю приймали участь в профорієнтаційному заході, задавали питання щодо термінів вступної кампанії, вартості навчання та отримали вичерпні відповіді та отримали запрошення до вступу у навчальний заклад.