Університет Туган-Барановського про особливості Вступної кампанії 2021

Фінальна зустріч у Zoom!

Університет Туган-Барановського щосуботи проводить віртуальні Дні відкритих дверей. Тут ми говоримо про особливості Вступної кампанії 2021, необхідні документи та переваги навчання в Університеті Туган-Барановського!

Цієї суботи, 26 червня, наш головний експерт і спікер зі Вступу 2021 та Приймальної комісії – Коренець Юрій Миколайович, старший викладач кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельної і ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського нагадає про ключові дати та прокоментує необхідні кроки для абітурієнтів по кожному з етапів.

Стартуємо о 15:00

На зустрічі також поговоримо про освітні програми “Економіка” та “Міжнародні економічні відносини”. Спікер Спікер Бочарова Юлія Геннадіївна, завідувач кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, доктор економічних наук

Посилання для зустрічі ТУТ

• Ідентифікатор конференції: 762 1508 9343