ДонНУЕТ пам'ятає

Університет Туган-Барановського пам’ятає: вшанування пам’яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії РФ

Університет Туган-Барановського інформує: сьогодні, 4 червня 2021, день вшанування пам’яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Верховна Рада України ухвалила проєкт постанови про вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Росії проти України.

Згідно з постановою, 4 червня в Україні будуть вшановувати на державному рівні в Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії – пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії відзначається в світі 4 червня, відповідно до постанови Генеральної асамблеї ООН від 19 серпня 1982 року.

Університет Туган-Барановського пам’ятає…